blog.idnes.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AVPO

 

Úvod

Vítejte na stránkách DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Mezi námi žijí děti, které nemohou vyrůstat se svými rodiči. Jejich rodiče se o ně nemohou, neumějí nebo nechtějí  starat. V nejhorších případech jejich péče děti přímo ohrožuje. Většina dětí, které vyrůstají v dětských domovech, byla svým rodičům soudně odebrána, některé odešly  na vlastní žádost!

Mají za sebou dětství, které nemůže být pokládáno za bezstarostné, a před sebou velice nejistou budoucnost. Při odchodu z dětského domova jsou sice formálně dospělí, ale fakticky jsou to pořád děti. Nemají zázemí, neznají příklad fungující rodiny, nemají kam jít, jsou odkázány jen samy na sebe. Dovedete si představit svoje děti v jejich situaci?

My v DEJME DĚTEM ŠANCI ne, a proto jsme se rozhodli dětem a mladým lidem z dětských domovů přípravu a vstup do samostatného života co nejvíce ulehčit. Projekty naší organizace poskytují komplexní pomoc dětem. Hledáme jednotlivce z řad veřejnosti a firemní dárce, kteří se zapojí do podpory těchto dětí v celé ČR. Každý si může vybrat formu podpory, která je pro něj přijatelná jak po stránce finanční, tak po stránce lidské.

Můžete si vybrat konkrétní dítě, které podpoříte!
Pomůžete-li jednomu dítěti, nezměníte svět, tomu jednomu dítěti ale svět změnit můžete!              

Jak pomáháme?

Více informací naleznete v jednotlivých projektech organizace.

Příspěvky poslané jednotlivým dětem jsou ze 100 % použity ve prospěch těchto dětí!

 Za 8 let činnosti jsme podpořili více než 3 000 konkrétních dětí celkovou částkou téměř 32 milionů korun!
Spolupracujeme s 39 dětskými domovy ve všech 14 krajích ČR.
V projektech máme průběžně zařazeno více než 250 dětí.

 

Patroni projektů

 

Vladimír Hron

Patron projektu
„Podporuj mě...”

 
 

Lucie Benešová

Patronka projektu
„Najdi si mě...”

 
 

Bára Špotáková

Patronka projektu
„Přál(a) bych si...”

 
 

Jan Měšťák

Patron projektu
„Pomoz mi do života...“

 
 

Aktuálně

26.9.

Koncert hudební skupiny Kabát

Pro podporovatele a fanoušky rockové hudby máme velmi milou zprávu!

26. září 2019 zahajuje nejpopulárnější česká hudební skupina Kabát svým koncertem provoz nového multifunkčního centra O2 universum a rozhodla se věnovat výtěžek tohoto koncertu ve prospěch naší organizace! Děkujeme a doufáme, že se se všemi na koncertě potkáme. 

 
 
23.9.

Talk show "Na Skleničku"

"Na Skleničku" je interaktivní talk show, kde se můžete hostů večera zeptat na vše, co vás zajímá, osobně nebo písemnou formou. 

Doražte v pondělí 23. září do Divadla Palace a dozvíte se různé zajímavosti z osobního a profesního života spisovatele Michala Viewegha, herečky a muzikantky Eriky Stárkové, herečky Mileny Steinmasslové a moderátora Pavla Anděla

Při zakoupení VIP vstupenky se mohou návštěvníci "na skleničku" setkat s hosty večera osobně, hned po skončení programu. POZOR! Máme jen omezené množství! Lístky jsou již nyní k dostání ZDE

 
 
23.6.

(nejen) Běháme pro děti

V neděli 23. 6. 2019 proběhl 5. ročník akce "(nejen) Běháme pro děti" v pražském parku Na Pankráci. Sportovně-zábavné odpoledne si přišli užít nejen sportovní nadšenci, ale také rodiny s dětmi a fanoušci, kteří si s dobrým jídlem a pitím v ruce vychutnávali atmosféru a pozorovali dění na podiu i kolem. Společně se nám podařilo podpořit děti a mladé lidi z dětských domovů krásnou částkou 375 375 Kč!

Prohlídněte si video z tohoto ročníku a dejte nám vědět, jak se vám líbí. 

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat a těšíme se na vás zase za rok!

 
 
25.2.

Projekty

"Přál(a) bych si..." - splněno  1 645 dětských přání v hodnotě 7 867 683 Kč.

Z toho v roce 2018 splněno 217 přání dětí v hodnotě 1 592 647 :-)!

Poděkování dětí

"Podporuj mě..." -  v roce 2018 bylo podpořeno 120 dětí a dětské domovy opustilo 10 dětí, kterým byla vyplacena částka 352 375 Kč.

Celková naspořená částka činí 3 391 172 Kč.