Wishing Tree - volunteers

Online projekt www.stromsplnenychprani.cz probíhá každoročně od 11. 11. do 12. 12. ve spolupráci se společností Se srdcem v Kroměříži, kde také skladujeme a balíme všech cca 1700 dárků pro děti ze všech dětských domovů, se kterými spolupracujeme.
Stánek STROMU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ máme každý rok v adventním období na přelomu listopadu a prosince v obchodním centru Novo Plaza. Tam mají „Ježíšci" příležitost osobně se zapojit do koupě dárku pro cca 600 dětí.

Na stánek v OC Novo Plaza potřebujeme celkem kolem 40 brigádníků, vždy dva brigádníky od 10.30 do 19.30 hodin po celou dobu konání stánku.  Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhé směny a máme zájem, aby se nám lidé na stánek v průběhu projektu opakovaně vraceli, nabízíme brigádníkům odměnu ve výši 120 Kč/hod. netto. Brigádníci musí být komunikativní, organizačně schopní a usměvaví.

Na balení potřebujeme dobrovolníky jak v Praze, tak v Kroměříži. Balí se vždy 3 - 5 dní a na každý den je potřeba 6 – 8 dobrovolníků. Předpokládaná pracovní doba je od 9.00 do 16.00 hodin. Jedinými požadavky na „baliče" jsou manuální zručnost a chuť do práce, aby Ježíšek roznášel hezky vypadající dárečky. 

V případě, že se vaše firma zapojí do plnění přání dětí a zakoupí dárky pro vybraný dětský domov, je možné se v případě zájmu domluvit i na distribuci dárků do daného dětského domova a předání dárků dětem.

V případě zájmu či pro bližší informace, prosím, kontaktujte koordinátorku projektu Terezu Skalickou
T: 739 097 494   E: tereza@dejmedetemsanci.cz 

Dobrovolníci při balení dárků, STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ