Christmas Tree - volunteers

Nabídka spolupráce a zapojení zaměstnanců vaší společnosti do podpory dětí z dětských domovů v rámci projektu „Strom splněných přání“

Projekt „Strom splněných přání“ umožňuje lidem, koupit vánoční dárek dítěti, které nemá možnost vyrůstat a trávit Vánoce v rodině. Udělat radost dítěti může každý pohodlně a rychle přímo od svého počítače a nezabere mu to více než pár minut času!

Do projektu se mohou zapojit všechny děti ze spolupracujících dětských domovů. Webová stránka projektu ww.stromsplnenychprani.cz je každoročně zpřístupněna veřejnosti ode dne 11.11. a možnost zakoupit dárek skončí dne 12.12. ve 24.00 hodin nebo zakoupením posledního dárku ze seznamu.


Každé přání má svojí ikonu v podobě fotografie dárku. U každé ikony přání je uvedeno křestní jméno a věk dítěte, v.s. přání, vzkaz dítěte „Ježíškovi”.
Přání lze vyhledat podle několika kritérií. Můžete si vybrat, zda chcete udělat radost děvčeti či klukovi, jak starému dítěti i kolik peněz chcete do dárku investovat. Nebo můžete nechat zobrazit všechna přání a vybrat si podle ikony přání, která vás nejvíc zaujme.

Do každého dětského domova rozesíláme odpovídající počet tiskopisů Dopis Ježíškovi. Děti si mohou vybírat přání v internetových obchodech Patro.CZ, Sportilo, Lypo a Outdoor – shop společnosti NWT a.s., která je partnerem projektu. Společnost NWT všechny dárky dle soupisu naskladní a podle uskutečněných objednávek je dodá do naší organizace.

Pracovníci DEJME DĚTEM ŠANCI je s pomocí dobrovolníků roztřídí a vánočně zabalí. V posledním týdnu před vánočními svátky si dárky jednotlivé dětské domovy přijedou vyzvednout.

Informace o průběhu akce a fotodokumentaci z předávání dárků naleznete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz v sekci „Akce” a na Facebooku DEJME DĚTEM ŠANCI i Strom splněných přání.

Nabídka spolupráce na projektu
dobrovolníci z řad vašich zaměstnanců balí vánoční dárky pro děti

Vzhledem k vysokému počtu dárků není v našich silách dárky pro děti zabalit a potřebujeme pomoc dobrovolníků. Jediným požadavkem je průměrná manuální zručnost, aby Ježíšek roznášel hezky vypadající dárečky.

Balí se vždy 5-7 dní a na každý den je potřeba 6 – 8 dobrovolníků. Předpokládaná pracovní doba je od 9.00 hod. do 16.00 hodin. Dobrovolníky po příchodu pověřená osoba ze strany DDŠ seznámí s náplní práce a zodpoví všechny případné dotazy. V případě zájmu je možné se domluvit i na distribuci dárků do jednotlivých dětských domovů a předání dárků dětem.

Další možné zapojení vaší společnosti do projektu

Možnost fotodokumentace z balení dárků.
Možnost instalace roll-upu společnosti v místě balení dárků.
Každá publicita pomůže větší propagaci projektu!

Are you interested to participate? Contact us