Corporate breakfast

„Snídáme pro děti“

Uspořádejte ve vaší společnosti charitativní snídaně pro své zaměstnance či obchodní partnery a podpořte děti opouštějící dětské domovy.

 Každá snídaňová krabička obsahuje:

Součástí snídaňového balíčku je leták se základními informacemi o projektech DDŠ, na který můžeme přidat logo vaší společnosti a vlastní text např. poděkování vašim zaměstnancům za jejich práci.

Cena jedné snídaně je 222 Kč.

Výtěžek snídaní je v plné výši určen na podporu projektů DEJME DĚTEM ŠANCI. Naprostou většinu surovin na snídaně dostáváme formou materiálního plnění od našich partnerů. Díky tomu můžeme pomoci dětem ještě větší částkou.

Snídaně může zakoupit pro své zaměstnance společnost, nebo si je mohou zaměstnanci kupovat sami u našich pracovnic. V druhém případě od společnosti potřebujeme podporu akce „Snídáme pro děti“ tím, že rozšíří informace o akci mezi své zaměstnance, jimž pak ochotně podáme veškeré informace o činnosti naší organizace. Snídaně můžete také darovat svému obchodnímu partnerovi jako poděkování za spolupráci.

Snídaně vám rádi dovezeme v rámci Prahy až do sídla vaší společnosti. Převzetí a výdej snídaní s vámi naplánujeme individuálně na základě vašich potřeb a požadavků.

Snídaně lze oživit prodejem teplých nápojů (kávy, čaje, kakaa) ve spolupráci s naším partnerem COFFEE EXPERTS, kdy výtěžek z teplých nápojů jde v plné výši na podporu DEJME DĚTEM ŠANCI. Při koupi hrnečku DDŠ je teplý nápoj zdarma. :-)

Pro objednání či více informací kontaktujte Markétu Nikodimovou – E: marketa.n@dejmedetemsanci.cz, T: 774 242 377. Snídaně, prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem, ideálně alespoň 14 dní předem.

Děkujeme našim partnerům!

                                        

Snídaně, které pomáhají, chutnají úplně jinak! :)

Ukázka personalizovaného letáčku.


 

Firmy, které už nás podpořily zakoupením snídaňových balíčků:

         

  

 

Jak snídaně v těchto společnostech probíhaly, se můžete podívat zde:

Boehringer Ingelheim
Passerinvest group a MOL Česká republika
Mary Kay
Antalis