Christmas Tree - volunteers

Strom splněných přání – dobrovolníci a brigádníci

Nabízíme spolupráci a zapojení zaměstnanců vaší společnosti do podpory dětí z dětských domovů v rámci projektu „Strom splněných přání“.

Internetový projekt „Strom splněných přání“ umožňuje lidem, koupit vánoční dárek dítěti, které nemá možnost vyrůstat a trávit Vánoce v rodině. Udělat dítěti radost může každý pohodlně a rychle přímo ze svého počítače a nezabere mu to víc než pár minut času!

Do projektu se mohou zapojit všechny děti ze spolupracujících dětských domovů. Webová stránka projektu www.stromsplnenychprani.cz je každoročně zpřístupněna veřejnosti ode dne 11. 11. a možnost zakoupit dárek skončí dne 12. 12. ve 24:00 hodin, nebo zakoupením posledního dárku ze seznamu.

Děti si mohou vybírat přání ve vybraných internetových obchodech, které jsou partnerem projektu. My se ve spolupráci se společností Se srdcem postaráme o vše ostatní.

Projekt Strom splněných přání realizujeme každoročně také v obchodním centru Novo Plaza, kde mají „Ježíšci“ příležitost se do koupě dárku osobně zapojit. V roce 2022 bude stánek v OC v termínu od 19.11. do 11.12.2022 včetně.

Nabídka spolupráce na projektu pro dobrovolníky a brigádníky z řad vašich zaměstnanců

Potřebujeme pomoc dobrovolníků při balení dárků, a to jak v Kroměříži pro internetový projekt, tak v Praze v OC Novo Plaza.

Balí se vždy 5 -7 dní a na každý den je potřeba 6 – 8 dobrovolníků. Předpokládaná pracovní doba je od 9.00 hod. do 16.00 hodin. Dobrovolníky vždy pověřená osoba ze strany DDŠ seznámí s náplní práce a zodpoví všechny jejich případné dotazy. V případě, že se vaše firma rozhodne zakoupit dárky pro vybraný dětský domov, je možné se v případě zájmu domluvit i na distribuci dárků do daného dětského domova a předání dárků dětem.

Jedinými požadavky na „baliče“ jsou manuální zručnost a chuť do práce, aby Ježíšek roznášel hezky vypadající dárečky. 

Pomocníky potřebujeme i na stánek Stromu splněných přání v OC Novo Plaza, a to v termínu od 19. 11. do 11. 12. 2022. Vždy dva brigádníky na celý den od 10.30 do 19,30 hodin.

Vzhledem k tomu, že tato práce je časově náročnější a máme zájem, aby se nám lidé na stánek v průběhu projektu opakovaně vraceli, nabízíme brigádníkům odměnu ve výši 120 Kč/hod.

Další možné zapojení vaší společnosti do projektu

Možnost fotodokumentace z balení dárků.

Každá publicita pomůže větší propagaci projektu!

V případě vašeho zájmu, prosím, kontaktujte koordinátorku projektu Janu Schustrovou

T: 734 222 342,
E: jana.s@dejmedetemsanci.cz

Are you interested to participate? Contact us