blog.idnes.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AVPO

 

People

 
 

22.08.2016

Eva Čerešňáková, Vicemiss České republiky 2007

Snažím se žít zdravě a sport je součástí mého životního stylu. Nesmírně ráda běhám a pokud člověk může při oblíbené aktivitě ještě podpořit dobrou věc, je to skvělé. Jsem ráda, že mohu být součástí takových aktivit a podporovat je. Dobrých skutků totiž není nikdy dost.

More
 
 
 

28.07.2016

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., plastický chirurg

Každý sport formuje člověka, přináší mu nejen potěšení a to zvláště, když se stane pravidelným, ale také velmi příznivě ovlivňuje osobnost člověka a jeho povahové vlastnosti. Sportovec řeší snadněji problémy, které přináší život a také díky vypěstované vytrvalosti, vůli a nasazení dosahuje často o mnoho větších úspěchů při studiu i ve zvolené profesní dráze. A samozřejmě běh nabízí v tomto směru neuvěřitelné možnosti. Proto akci „Běh pro děti“ jednoznačně podporuji.

More
 
 
 

07.07.2015

Kateřina Janků, atletka

Sport ať už v jakékoliv své podobě byl odjakživa charakteristický nejen fyzickou aktivitou, ale především činností, která spojovala nespojitelné, slučovala neslučitelné, překonávala překážky a bourala bariéry. I pro mne je tato akce nejen sportovním kláním, ale hlavně šancí a možností pomoci překonat překážky dětem, které neměly tolik štěstí na startovní čáře života jako my ostatní.

More
 
 
 

28.07.2016

Lucie Benešová, herečka

I když nejsem sportovní typ, pokud se to týká dětí a dobré věci, poběžím bez velkého rozhodování kamkoliv. Navíc vždy ráda podpořím i celou organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI, protože všechny jejich akce jsou skvělé.

More
 
 
 

28.07.2016

Nela Boudová, herečka

Znám zakladatelky organizace DEJME DĚTEM ŠANCI osobně a protože jsou to moje kamarádky a pozoruji jejich práci už roky, vím, že jim můžu důvěřovat. Také znám děti, kterým projekt pomohl. Běh pro děti mi připadá jako skvělý nápad a ráda se zúčastním.

More
 
 
 

28.07.2016

Vladimír Hron, moderátor, zpěvák, bavič

S organizací DEJME DĚTEM ŠANCI spolupracuji dlouhodobě jako patron projektu „Podporuj mě…“ a když děvčata přišla s nápadem, abych se připojil i k akci „Běháme pro děti“, neváhal jsem ani vteřinu. Věřím, že každý z nás má občas chuť spáchat nějaký ten dobrý skutek. Vždyť i slavný Ivánek z pohádky o Mrazíkovi vždy říkával: „Já tuze potřebuji činit dobré skutky!“ :-) Tak se k nám přidejte i vy! Navíc s děvčaty z organizace DDŠ je vždy legrace, věřte mi. Znám to z pravidelného pečení pro děti a benefičních večerů či dalších akcí. Teď k tomu ještě přidám běhání… ovšem ne za děvčaty, pochopitelně, ale pro děti!!! :-)

More