AVPO

 

Benefiční koncert klavíristy Ivo Kahánka

Je nám ctí vás pozvat na výjimečný koncert světově uznávaného umělce, klavíristy Ivo Kahánka a klarinetisty Irvina Venyše, kteří vystoupí ve prospěch dětí z dětských domovů, a to v pondělí 24.4. v Sukově síni pražského Rudolfina. Výtěžek z prodeje vstupenek pomůže prostřednictvím projektu Pomoz mi do života mladým lidem z dětských domovů připravit se na vstup do samostatného života, což je bez opory vlastní rodiny a pomoci zvenčí nesmírně náročný úkol.

Těšit se můžete na skladby Antonína Dvořáka, Fryderyka Chopina, Clauda Debussyho a mnoha dalších hudebních velikánů. Společně s věhlasnými umělci se na pódiu představí i děti z dětských domovů.

Udělejte radost sobě i svým blízkým a přijďte s námi strávit krásný večer při poslechu nádherných skladeb interpretovaných špičkou umělců mladé generace.

Kapacita sálu je omezená. Své místo si zajistíte koupí vstupenky v e-shopu DEJME DĚTEM ŠANCI.

https://www.dejmedetemsanci.cz/eshop

Pokud byste měli zájem stát se partnerem této krásné události, neváhejte se obrátit na Markétu Nikodimovou (E: marketa.n@dejmedetemsanci.cz, T: 774 242 377), která s vámi ráda probere možnosti partnerství.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na společný hudební zážitek.

Partnery koncertu jsou společnosti CafeGraff, OKsystem a JN Interier. Děkujeme!