AVPO

 

Běhám pro děti 2023 - Registrace jsou již spuštěné!

Letošní 9. ročník projektu Běhám pro děti s sebou přináší hned několik novinek. Změnili jsme logo, upravili jednotlivé kategorie a zjednodušili registrace. Registrovat se můžete na www.behamprodeti.cz.

Pomáhat pohybem je možné hned dvojí cestou, a to:

Nejste běžci? Nevadí! Můžete se zapojit i chůzí, pro dobrou kondici i dobrý pocit z pomoci.😊 Rozhýbejme se společně a pomozme dětem z dětských domovů. Že obojí má smysl ví i v DECATHLONu, který se k nám nově přidává jako partner projektu. 

Další novinky vznikly v rukách pastelkového mága, umělce Honzy Šádka. Honza pro letošní ročník navrhnul originální potisk pro limitovanou edici triček, a také výtvarně ztvárnil motto celého projektu „Vítězem je každý, kdo pomáhá!“. Z něj je patrné, že cílem akce opravdu není zaběhnout co nejlepší výsledek, ale jejím smyslem je podpořit pohybem ty, které štěstí v první fázi života spíše obcházelo. A my už se na červen moc těšíme. 😊  

Výtěžek z této krásné akce bude jako každý rok věnovaný na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů při jejich cestě k osamostatnění.  

Vítězem je každý, kdo pomáhá!

ilustrace Honza Šádek