AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dejme dětem šanci s Gepardem ... namalovat obrázek do kalendáře...

Výtvarná soutěž pro děti ze spolupracujících dětských domovů, pořádaná občanským sdružením DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. ve spolupráci se společností GEPARD FINANCE a.s. Cílem soutěže bylo vybrat 14 obrázků dětí, které budou prezentovány ve firemním kalendáři společnosti GEPARD FINANCE na rok 2012.

vybrali 14 vítězných obrázků od těchto autorů:

č.   3  Šimon z DD Domino Plzeň, 7 let
č. 14  Jiří z DD Horní Čermná, 11 let
č. 20  Dušan z DD Horní Čermná, 12 let
č. 23  Daniela z DD Nechanice, 10 let
č. 28  Ivanka z DD Nechanice, 13 let
č. 30  Patrik z DD Nechanice, 6 let
č. 32  Andrea z DD Nechanice, 8 let
č. 40  Verunka z DD Unhošť, 7 let
č. 44  Marie z DD Moravská Třebová, 16 let
č. 51  Nikola z DD Moravská Třebová, 14 let
č. 56  Samuel z DD Lichnov, 5 let
č. 70  Ondra z DD Lichnov, 15 let
č. 75  Mário z DD Lichnov, 12 let
č. 84  Denisa z DD Dolní Čermná, 17 let

Výběr nebyl vůbec jednoduchý, některé obrázky jsme bohužel museli ze soutěže vyřadit, protože byly malované na výšku papíru, což není pro zamýšlený kalendář vhodné, některé obrázky, přesto že se nám velmi líbily, by z technického hlediska v požadovaném rozlišení nevynikly. Všem dětem, které se do soutěže zapojily ještě jednou moc děkujeme!

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo v Praze dne 29.6.2011 za účasti zástupců občanského sdružení DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. a společnosti GEPARD    FINANCE a.s. a to formou zábavného odpoledne.

Dostavilo se všech 14 výherců a zástupců dětských domovů, pouze Verunka přišla se svojí hostitelskou rodinou:-).

Sešli jsme se ve 14.30 v kavárně-pekárně PAUL v 1. podlaží nákupního centra Palác Flóra. Malé občerstvení pro tuto příležitost věnovala účastníkům pekárna PAUL formou daru.

Tam jsme přivítali vítěze, kteří převzali z rukou naší patronky herečky Jitky Schneiderové diplom a od generálního ředitele společnosti GEPARD FINANCE a.s Ing. Jana Kruntoráda peněžní odměnu ve výši 1.000,- Kč, kterou měly děti možnost utratit za zboží dle vlastního výběru v rámci návštěvy obchodního centra Palác Flóra. Děti si nakoupily dárky dle vlastního uvážení, někteří dokonce koupily dárek i pro své sourozence, některé z dětí této možnosti nevyužily, protože si spoří.

Společně jsme navštívili film "Návrat do divočiny" v kině "IMAX", natočený technologií 3D. Na závěr dne jsme děti pozvali na večeři do restaurace TGI Friday´s, kde si pochutnali hlavně na hamburgrech:-). Ale hlavně tady na ně čekala věcná výhra v podobě koloběžky YEDOO. V restauraci jsme měli možnost zhodnotit průběh celého dne a shodli jsme se, že všichni odcházeli spokojeni a děti i poměrně unavené...:-)

Někteří trochu bojovali s místem v autech, ale nakonec vše dobře dopadlo a na koloběžce nikdo jet domů nemusel:-).

Peněžní a věcné ceny do soutěže věnovala společnost GEPARD FINANCE a.s., občanské sdružení DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. věnovalo vstupenky do kina, večeři pro účastníky soutěže, jejich doprovod i zástupce obou organizátorů věnovala restaurace TGI Friday´s formou daru.

Partneři soutěže jsou: