AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předávání kadeřnických kufříků

V pátek dne 9. září 2011 se splnila další dvě přání z našeho projektu "Přál(a) bych si..."  Na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE v pražských Holešovicích jsme předali kadeřnický kufřík Jardovi, který si jej přijel převzít osobně i se svými kamarády. Barča si kufřík bohužel nemohla převzít na veletrhu osobně, ale my jsme jí ho doručili do Dětského domova ve Frýdku-Místku:O). Profesionální kadeřnické kufříky plné špičkových kadeřnických potřeb jsme mohli předat díky společnostem INCHEBA PRAHA, spol. s r.o. a Hair Servis, s.r.o., které se rozhodly pomáhat dětem z dětských domovů. Tímto jim srdečně děkujeme!

Poděkování od dětského domova a od Barbary samotné:

Dobrý den!
Přeposílám poděkování naší Barunky K., která byla překvapená obsahem kadeřnického kufříku! Říkala, že to je celý kadeřnický salón. Ředitelství dětského domova ve Frýdku Místku Vám nesmírně děkuje za tyto sponzorské aktivity!

Moc zdraví a za spolupráci děkuje Mgr. Cigánková Radmila

Dobrý den,
dnes dorazil balík s kadeřnickým nářadím. Byla jsem překvapená a nadšená. Strašně se mi to líbí, teď můžu stříhat, dělat účesy a cokoliv s tímto nářadím. Můžu ho použít nejen ve škole ale i v DD. Plní se moje sny a za to vám möckrát děkuji. Doufám že mi to půjde a nějak v tom vyniknu.

Ještě jednou mockrát děkuji!

Děkuji
Barbara K.