AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Křest „Gepardího” kalendáře

Patronka DEJME DĚTEM ŠANCI o.s., herečka Lucie Benešová pokřtila  1.12.2011 firemní kalendář společnosti GEPARD FINANCE a.s., který je plný obrázků dětí z výtvarné soutěže Dejme dětem šanci s Gepardem
pořádané naším sdružením v červnu tohoto roku.

Popřála kalendáři: "Ať přinese hodně šancí dětem, které vyrůstají v dětských domovech, kterým  Dejme dětem šanci pomáhá!". Křest kalendáře se konal v hotelu Galant v Mikulově při příležitosti celostátní konference "Gepardů", které se zúčastnili majitelé frančíz a makléři z celé republiky a ze Slovenska a zástupci bank a pojišťoven se kterými společnost GEPARD FINANCE a.s. spolupracuje.

Přesto, že se jednalo o velkou akci, které se zúčastnilo 250 lidí, vše probíhalo ve velice přátelském duchu a ukázalo se, že jsou Gepardi velice příjemná skupina, které rozhodně nechybí smysl pro humor.

V průběhu dne si mohli návštěvníci konference zakoupit obrázky dětí a to jak ty, prezentované v kalendáři, tak všechny ostatní, které byly do soutěže zaslány. Výtěžek z prodeje obrázků je věnován na splnění přání dětí z dětských domovů, které se soutěže zúčastnily.

Na závěr večera nás čekalo velice milé překvapení v podobě šeku na 100.000,- Kč, které věnovala společnost GEPARD FINANCE a.s. na podporu naší činnosti.


Kalendář si můžete prohlédnout ZDE