AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. výročí založení seminar & relax hotelu Zámek Čechtice

Pozvánka přišla přímo od zámecké paní Gabriely Kotlínové, manažerky, která se o provoz zámku stará a která s námi dlouhodobě na bázi dobrovolnictví spolupracuje.

Atmosféra večera odpovídala zámeckému prostředí. Milé, usmívající se hostitelé i hostesky, příjemní hosté, pestrá nabídka jídla a nápojů. Pro hosty byl v průběhu oslav připraven pestrý program. Měli možnost si vyzkoušet služby hotelového wellness centra, nechat se na památku zvěčnit ve „Smile boxu“, projet se luxusním vozem společnosti DreamCars, nechat se nalíčit od profesionální vizážistky a mnoho dalších zpestření. Celým večerem provázel pohotový moderátor Adam Nedvídek a zábavu se staral všudypřítomný kouzelník, který nás opakovaně překvapoval.

Součástí večera byla charitativní tombola, jejíž výtěžek byl věnován ve prospěch DEJME DĚTEM ŠANCI o.s.. Tombola vynesla krásných 23.483,- Kč. Pan starosta Čechtic, který vyhrál hlavní cenu (služby Zámku Čechtice ve výši 10.000,- Kč), jí věnoval do dražby ve prospěch dětí. Ing. arch. Krtička tuto vydražil, čímž se výtěžek tomboly ještě o 7.000,- Kč navýšil.

Velký dík patří Gabriele Kotlínové, všem, kteří se zapojili do dražby a v neposlední řadě i sympatické, zámecké servírce Ivetě Kolompárové, která nám věnovala svoji mzdu ze dne oslav ve výši 2.000,- Kč.

Děkujeme rověž všem našim partnerům a podporovatelům, kteří nám ceny do tomboly věnovali – společnostem Silex (Scanquilt) a Vaše DEDRA, restauracím T.G.I. Friday´s, Planet Sushi a Ambiente, majitelce obchodu Flamant, manikérce Petře Růžičkové a naší patronce Lucii Benešové.

Večer zakončil krásný ohňostroj, odpálený ze střechy zámku.

Výtěžek tohoto večera bude použit na úhradu nákladů spojených s víkendovým setkáním s dětmi zařazenými do Stipendijního programu v rámci projektu „Pomoz mi do života…“ pro školní rok 2013/2014. To proběhne ve dnech 10.-13.10.2013 na Slapech.