AVPO

 

Perníčky pro Startovací balíčky

V sobotu 6.12.2014 se v Antonínově pekařství konala akce na podporu dětí, kterým pomáhá  organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.! Celá akce nesla název Perníčky pro Startovací balíčky a její výtěžek byl určen pro děti, které opuštějí dětský domov.

Během celého dne si zde mohli zájemci zakoupit perníčky či originální prasátková vykrajovátka od Kofoly a podpořit tak děti, které se připravují na samostatný život.

Barbora Špotáková, patronka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, při této příležitosti pokřtila charitativní kalendář s obrázky a fotografiemi dětí z českých dětských domovů. Kalendář i s podpisem Báry Špotákové je stále možné si zakoupit za 240 Kč. Vánoční atmosféru umocnilo i hudební vystoupení mladých mužů z dětských domovů, kterým organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. pomáhá.

Nechyběl ani tradiční prodej hrníčků s logem DDŠ a jiných reklamních předmětů. Každý, kdo si zakoupil hrneček, do něj dostal svařák zdarma!

Na pomoc nám přišli dobrovolníci ze společnosti Profinit s.r.o., kterým moc děkujeme za jejich ochotu! Velmi si ceníme jejich nasazení, které přineslo své ovoce - 3 týmy dobrovolníků prodaly perníčky a vykrajovátka za více než 12 000 Kč!

Děkujeme všem za podporu!

DEJME DĚTEM ŠANCI a Antonínovo pekařství