AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. benefiční večer DEJME DĚTEM ŠANCI

5. benefiční večer se konal 28. 5. od 19.00 již tradičně v Divadle Palace na Václavském náměstí. Velmi si vážíme toho, že i letos naši příznivci a podporovatelé divadlo zcela zaplnili! Večerem provázela skvělá a vtipná Adéla Gondíková a o kulturní program se postarali mladí lidé z dětských domovů, kterým pomáháme - Zuzana Holakovská a Jarek Lambor, a sourozenci Bartošovi - členové opery Divadla J.K. Tyla v Plzni. Všechna jejich vystoupení měla u obecenstva velký úspěch!

Jako každý rok, i letos jsme v rámci večera vyhlašovali výsledky soutěže - tentokrát se jednalo o výtvarnou soutěž Dejme dětem namalovat motivy do kalendáře. 5 výhercům předal ceny náš patron Doc. Měšťák a Lucie Benešová. Věříme, že děti budou mít radost jak z finanční odměny, tak mikrosystému Blaunpunkt.

Chybět nemohla ani dražba - letos jsme do dražby získali voucher na večeři s vinným párováním do restaurace La Degustation Boheme za osobní účasti šéfkuchaře Oldřicha Sahajdáka. Voucher se vydražil za krásných 20 000 Kč! V závěru večera Vás zveme na raut připravený týmem restaurací Ambiente.

Jsme rádi, že všichni naši hosté večer hodnotili kladně a už se těšíme na příští rok!