AVPO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karla Ašerová, manažerka

,,Pomoc druhým, kteří ji potřebují, vnímám jako samozřejmou niternou součást našeho bytí, jako jednu ze základních součástí lidského jednání, jako morální závázek každého z nás.
Myslím, že bychom si měli více uvědomovat, jaké štěstí jsme měli my, kteří jsme mohli vyrůst v rodině, měli bychom si více vážit toho, co nám život přinesl. Měli bychom být schopni se v dnešním rychle plynoucím světě pozastavit a zamyslet nad tím, co je skutečně podstatné, jak těžké to mají někteří lidé, kterým bylo osudem naděleno méně než jiným, jaké překážky bez opory rodiny musí řešit právě děti z dětských domovů, a co bychom my z našich možností a prostředků mohli dát, abychom jim pomohli tyto překážky překonat.
A proč jsem se tedy rozhodla. Každý z nás si zaslouží příležitost naplnit svůj potenciál a rozvinout svůj talent. Jsem ráda, že mohu být u toho."

Karla Ašerová je spolumuajitelkou skupiny EliteGroup, do které patří společnosti EliteVoyage, EliteProperty a klinika EliteMedical zaměřená na prevenci a léčbu rakoviny, kterou Karla vede od roku 2018.
S DEJME DĚTEM ŠANCI spolupracuje od roku 2016.